CMF5033K200FHBF
MFR.Part #
CMF5033K200FHBF
JLCPCB Part #
C1417280
Description
-55℃~+175℃ 250mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors