CMF5025R200DHBF
MFR.Part #
CMF5025R200DHBF
JLCPCB Part #
C1419855
Description
-55℃~+175℃ 25.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors