GDZ2V2B-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ2V2B-E3-08
JLCPCB Part #
C5749777
Package
SOD-323
Description
100Ω 120uA@700mV 2.2V 200mW SOD-323 Zener Diodes ROHS