P0805E61R2BBT
MFR.Part #
P0805E61R2BBT
JLCPCB Part #
C3927634
Description
-55℃~+155℃ 200mW 61.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount