CMF50221K00BHR6
MFR.Part #
CMF50221K00BHR6
JLCPCB Part #
C1803182
Description
-55℃~+175℃ 221kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors