3.0C60CA-M3/H
MFR.Part #
3.0C60CA-M3/H
JLCPCB Part #
C20035145
Description
-55℃~+175℃ 125V 1uA 240A@8/20us 3kW 60V 73.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS