CRCW060326R7FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060326R7FKEAHP
JLCPCB Part #
C4102931
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS