CMF501K4000FKEK
MFR.Part #
CMF501K4000FKEK
JLCPCB Part #
C1422542
Description
-55℃~+175℃ 1.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS