Y17452K80000Q0L
MFR.Part #
Y17452K80000Q0L
JLCPCB Part #
C4252939
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.8kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount