CMF5015R000FKEB
MFR.Part #
CMF5015R000FKEB
JLCPCB Part #
C1779122
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS