PTF6565R700BXEK
MFR.Part #
PTF6565R700BXEK
JLCPCB Part #
C1443176
Description
-55℃~+150℃ 250mW 65.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS