CMF50108R00DEBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF50108R00DEBF
JLCPCB Part #
C3568242
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-55℃~+175℃ 108Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors