RNC65H1241FRRE7
MFR.Part #
RNC65H1241FRRE7
JLCPCB Part #
C3518372
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors