CMF2043K000GKEA
MFR.Part #
CMF2043K000GKEA
JLCPCB Part #
C1776325
Description
-55℃~+175℃ 1W 43kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS