PTF657K0600BZEK
MFR.Part #
PTF657K0600BZEK
JLCPCB Part #
C1443221
Description
-55℃~+150℃ 250mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS