RWR80S24R9BRS73
MFR.Part #
RWR80S24R9BRS73
JLCPCB Part #
C1841672
Description
-55℃~+250℃ 24.9Ω 2W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors