CMF20300K00JNRE
MFR.Part #
CMF20300K00JNRE
JLCPCB Part #
C3482989
Description
-55℃~+175℃ 1W 300kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors