CMF2030R000JNRE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF2030R000JNRE
JLCPCB Part #
C1776142
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 30Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors