CMF20200K00JNRE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF20200K00JNRE
JLCPCB Part #
C1776017
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 200kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors