CMF0743R000GKEK
MFR.Part #
CMF0743R000GKEK
JLCPCB Part #
C1433871
Description
-55℃~+175℃ 43Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS