CRCW251217K4FKTG
MFR.Part #
CRCW251217K4FKTG
JLCPCB Part #
C2147847
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 1W 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount