CMF0751R000GKEK
MFR.Part #
CMF0751R000GKEK
JLCPCB Part #
C3352914
Description
-55℃~+175℃ 500mW 51Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS