CMF07430R00JKEA
MFR.Part #
CMF07430R00JKEA
JLCPCB Part #
C3385048
Description
-55℃~+175℃ 430Ω 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS