CMF5533K200CHEA
MFR.Part #
CMF5533K200CHEA
JLCPCB Part #
C1779783
Description
-55℃~+175℃ 33.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS