Y16253K70000Q0W
MFR.Part #
Y16253K70000Q0W
JLCPCB Part #
C3925330
Description
-55℃~+150℃ 3.7kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount