CMF073K3000GKEK
MFR.Part #
CMF073K3000GKEK
JLCPCB Part #
C1433756
Description
-55℃~+175℃ 3.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS