SIHK185N60E-T1-GE3
MFR.Part #
SIHK185N60E-T1-GE3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.085nF@100V 114W 185mΩ@10V 19A 33nC@10V 3V 5pF@100V 600V - MOSFETs ROHS