CH0402-500RJNT
MFR.Part #
CH0402-500RJNT
JLCPCB Part #
C4177013
Description
-55℃~+155℃ 500Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS