CH0402-100RJNT
MFR.Part #
CH0402-100RJNT
JLCPCB Part #
C3997004
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS