CH0402-316RFNW
MFR.Part #
CH0402-316RFNW
JLCPCB Part #
C4243194
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS