BAS40-00-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BAS40-00-E3-08
JLCPCB Part #
C3313227
Package
SOT-23-3
Description
1 Independent 100nA@30V 1V@40mA 200mA 40V 600mA SOT-23-3 Schottky Diodes ROHS