CH0402-20RJPW
MFR.Part #
CH0402-20RJPW
JLCPCB Part #
C4174334
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS