RNC55J1962FRR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J1962FRR36
JLCPCB Part #
C3474864
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors