CH0402-100RGPW
MFR.Part #
CH0402-100RGPW
JLCPCB Part #
C4177991
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS