RNC50H1021BSRE531
MFR.Part #
RNC50H1021BSRE531
JLCPCB Part #
C3481600
Description
-65℃~+175℃ 1.02kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors