CH0402-100RGFW
MFR.Part #
CH0402-100RGFW
JLCPCB Part #
C4031393
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS