CH0402-500RGFW
MFR.Part #
CH0402-500RGFW
JLCPCB Part #
C4173357
Description
-55℃~+155℃ 500Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS