CH02016-75RJFW
MFR.Part #
CH02016-75RJFW
JLCPCB Part #
C4162089
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 75Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 02016 Chip Resistor - Surface Mount ROHS