CH02016-50RJFT
MFR.Part #
CH02016-50RJFT
JLCPCB Part #
C4220521
Description
-55℃~+155℃ 30mW 50Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 02016 Chip Resistor - Surface Mount ROHS