CA000233R00KR05
MFR.Part #
CA000233R00KR05
JLCPCB Part #
C1805278
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 2W 33Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors