CA0002330R0KR05
MFR.Part #
CA0002330R0KR05
JLCPCB Part #
C3439801
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 2W 330Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors