CA000233R00JR05
MFR.Part #
CA000233R00JR05
JLCPCB Part #
C1814202
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 2W 33Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors ROHS