CA0001680R0JR05
MFR.Part #
CA0001680R0JR05
JLCPCB Part #
C1807649
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 1W 680Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors