CA0001100R0JR05
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA0001100R0JR05
JLCPCB Part #
C3394296
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 100Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors