CA000151R00JB14
MFR.Part #
CA000151R00JB14
JLCPCB Part #
C1481965
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 1W 51Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors