ERL202K2000GKEK500
MFR.Part #
ERL202K2000GKEK500
JLCPCB Part #
C3541511
Description
-65℃~+175℃ 2.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors