BZX55C4V3-TAP
MFR.Part #
BZX55C4V3-TAP
JLCPCB Part #
C5956842
Description
1 Independent 1uA@1V 4.3V 4V~4.6V 500mW 75Ω 75Ω DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS