BFC238361242
MFR.Part #
BFC238361242
JLCPCB Part #
C3806103
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS