TNPW04021K10DETD
MFR.Part #
TNPW04021K10DETD
JLCPCB Part #
C2137063
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount