BZX55C18-TAP
MFR.Part #
BZX55C18-TAP
JLCPCB Part #
C2979779
Description
1 Independent 100nA 16.8V~19.1V 170Ω 18V 500mW 50Ω DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS